قالیشویی شربت اوغلی شعبه ی دیگری ندارد.

درباره قالیشویی شربت اوغلی

ما بیش از پنجاه سال است که در کنار شما عزیزان هستیم. در این مدت، همواره در تلاش بوده ‌ایم تا با بهره ‌گیری از تجهیزات و متد‌ های به روز، بهترین خدمات را در زمینه شستشوی فرش و مبلمان به شما عرضه کنیم.

قالیشویی شربت اوغلی در تمام این سال ها در صنعت شستشوی فرش و انواع مبلمان همچنین خدمات تعمیرات فرش اعم از رفوگری ، ریشه زنی ، قلم زنی و …. پیشرو بوده است  و توانسته ایم سه نسل در کنار مردم عزیز کشورمان باشیم .

ما در قالیشویی شربت اوغلی، به گذشته خود افتخار می‌کنیم و همواره در تلاشیم تا با ارائه خدمات با کیفیت و بازخورد مثبت مشتریان، بهترین شستشوی فرش و مبلمان را برای شما فراهم کنیم. شربت اوغلی، در خدمات خود به مسئولیت ‌پذیری و احترام به حریم خصوصی شما، مشتریان محترممان، پایبند است.

نزدیک ترین قالیشویی به شما هستیم

قالیشویی شربت اوغلی با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته خود ، مجهز به سرویسهای مستقر در منطقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما همشهریان عزیز سراسر تهران می باشد. در راستای ارائه خدمات هرچه سریع تر و رفاه حال مشتریانمان تصمیم به افزایش محدوده های سرویس دهی خدماتمان نموده ایم . شما عزیزان میتوانید در سراسر تهران و حومه تنها با یک تماس و یا سفارش آنلاین از خدمات ما استفاده نمایید.

درباره

در قالیشویی شربت اوغلی، از بهترین تجهیزات و مواد شوینده استفاده می‌کنیم همچنین، تیمی از متخصصین ما با تجربه و مهارت لازم در زمینه قالیشویی، با شما همراه خواهند بود تا بهترین خدمات را برای شما ارائه دهند. ما به مشتریانمان اطمینان می‌دهیم که قالی شان در دستان ما ایمن است. ما در تلاش هستیم تا با قیمتی مناسب، خدماتی با کیفیت برای شما فراهم کنیم.

با تشکر از اعتماد شما به قالیشویی شربت اوغلی، ما به ارائه خدمات با کیفیت و متمایز ادامه خواهیم داد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید.

همین حالا آنلاین سفارش دهید

خدمات ارائه شده

قالیشویی

مبلشویی

ریشه زنی

رفوگری

چرا شربت اوغلی؟

قالیشویی شربت اوغلی تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران با بیش از 50 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

نیروی کار تحصیل کرده و آموزش دیده برای خدمات بهتر و با کیفیت تر با بیش از 100 پرسنل فعال در قالیشویی

سرویس دهی فوری و ویزه شربت اوغلی به سراسر تهران توسط سرویسکاران متعهد و مجرب

انواع تخفیفات هیجان انگیز کلیه خدمات شربا اوغلی فقط با ثبت سفارش خدمات قالیشویی به صورت آنلاین

قالیشویی شربت اوغلی تهران دارای کارخانه ایی اختصاصی مجهز به جدیدترین ماشین آلات و گرمخانه ی گازی میباشد.

کلیه خدمات قالیشویی شربت اوغلی تهران دارای ضمانت تا 10 روز پس از ارائه خدمات میباشد.