قالیشویی شربت اوغلی شعبه ی دیگری ندارد.

قالیشویی در ستارخان

خدمات ما

قالیشویی

مبل شویی

رفوگری

c86e35052a0d45539f7ec9a00c9970a1

ریشه زنی

ثبت سفارش آنلاین قالیشویی شربت اوغلی شعبه ستارخان

غرب شهرِ تهران به نسبت ساکنین بیشتری داشته و مراکز خدمات رسانی بیشتری نیز در این مناطق وجود دارند. در این بین اگر ساکن غرب تهران هستید، و در جستجوی یک قالیشویی خوب و معتبر میباشید ما قالیشویی در ستارخان در مجموعه شربت اوغلی را معرفی میکنیم‌‌. این قالیشویی در منطقه ستارخان واقع شده است و آماده خدمات رسانی در همه فصول سال میباشد. در صورت انتخاب این مرکز، در سایت قالیشویی شربت اوغلی سفارش خود را ثبت کنید و شعبه قالیشویی در ستارخان را انتخاب نمایید که پس از انتخاب این شعبه تیم ما ر اسرع وقت به منزل شما مراجعه می‌کنند.

روند کار قالیشویی در ستارخان به چه صورت است؟

قالیشویی ما در ستارخان و واقع در غرب تهران خدماتی مشابه با دیگر شعب از جمله قالیشویی در شهرآرا و مطابق دستور کاری که شعبه مرکزی قالیشویی شربت اوغلی مشخص کرده است؛ ارائه می‌کند. در این قالیشویی کادر حمل و نقل و تیم شستشو، آموزش‌های ویژه‌ای دیده‌اند که طی فرآیند دریافت تا تحویل سفارش مشتریان عزیز، کار با بهترین کیفیت صورت می‌گیرد. و روند کار به این صورت میباشد که سفارش از شما تحویل گرفته میشود؛ توسط ماشین‌ها و دستگاه‌ها با نظارت تیم قالیشویی، کار شستشو انجام شده و در اسرع وقت تحویل داده خواهد شد.

اما متاسفانه در برخی از قالیشویی‌ها ، افرادی سودجو بدون دریافت مجوزهای لازم و با استفاده از نیروی غیر حرفه‌ای و مواد بی کیفیت کار شستشو را انجام می‌دهند که همین موضوع باعث از بین رفتن بافت فرش، موکت، مبل و غیره یا آسیب دیدگی سفارشات میشود. قالیشویی شربت اوغلی تمامی مجوزهای لازم را دارا بوده و شما میتوانید با خیالی آسوده، شستشوی فرش و لوازم خود را به ما بسپارید.

کیفیت خدمات قالیشویی در ستارخان

همانطور که پیش‌تر ذکر کردیم؛ قالیشویی ما دارای مجوزهای لازم بوده و به همین خاطر به گونه‌ای شما ضمانت کیفیت خواهید داشت؛ زیرا برای کسب مجوز از اتحادیه قالیشویان نیاز به تاییدیه کیفی خواهد بود و پس از اثبات کیفیت کار قالیشویی و کادر آن، کیفیت مواد و تعهد داشتن به مشتری، امکان کسب مجوز را صادر میکنند.

البته توجه داشته باشید که مجوز به تنهایی ضمانت کننده کیفیت نیست و دیگر عواملی که در این زمینه اهمیت زیادی دارند شامل محبوبیت بین مشتریان، دسترسی آسان و تحویل به موقع است که قالیشویی شربت اوغلی با عنایت خداوند و لطف مشتریان در این زمینه نیز حرف اول را می‌زند. ما در تمام شعب از جمله شعبه قالیشویی در شادمان استاندارد‌های کیفی را اجرایی میکنیم.

بهترین قالیشویی در ستارخان

عنوان بهترین قالیشویی در ستارخان و غرب تهران یا بهترین قالیشویی در آریا شهر، برازنده قالیشویی شربت اوغلی است زیرا این قالیشویی در سر تا سر تهران شعب مختلفی داشته و دسترسی را برای مشتریان به ساده‌ترین شکل ممکن فراهم کرده است. و از بهترین مواد شوینده در این قالیشویی استفاده می‌شود. متدهای شستشوی قالیشویی شربت اوغلی مطابق با استانداردهای جهانی است که همین موضوع باعث محبوبیت در بین مشتریان شده است.
ما در قالیشویی شربت اوغلی و تمام شعبه ها مانند قالیشویی در تیموری، یک تیم مخصوص حمل و نقل و دریافت سفارشات داریم. فرش، موکت، مبل، زیرانداز و دیگر لوازم شما توسط ماشین‌های ویژه حمل می‌شوند. تیم حمل و نقل ما از سراسر تهران سفارشات را دریافت می‌کند و پس از اتمام فرآیند شستشو آنها را تحویل مشتریان عزیز می‌دهد. قالیشویی در ستارخان نیز همانند سایر شعب تیم حمل و نقل و کادر ویژه خود را دارد که در سراسر این منطقه سفارشات شما را دریافت می‌کنند.

فرآیند تحویل به چه صورت است؟

پس از انجام مراحل شستشو و اتمام کار، فرش، موکت، مبل، پتو، زیرانداز و غیره که توسط دستگاه و در هوای آزاد خشک شده‌اند، به بهترین شکل ممکن بسته بندی شده و روی آنها یک کاور از جنس پلاستیک محافظ با کیفیت کشیده می‌شود. این نوع کاور باعث می‌شود که سفارش تا زمان تحویل یا حتی پس از تحویل و تا زمان نصب و استفاده دچار لک و کثیفی نشود و مشتری از نتیجه کار رضایت لازم را داشته باشد.

به این خاطر بدیهی است که طی فرآیند حمل و نقل امکان برخورد سفارش با درون ماشین حمل و نقل و یا هنگام جا به جایی امکان آلوده شدن آن و برخورد با زمین یا در و دیوار وجود دارد. پس از اینکه سفارش به دست مشتری برسد می‌تواند بسته بندی و کاور آن را بگشاید تا از سلامت کامل سفارش خود اطمینان حاصل کند و سپس، پس از باز کردن بسته بندی و مطمئن شدن؛ وجه حق الزحمه را به طور کامل پرداخت نماید.

البته در اینجا باید اشاره کرد که سایر قالیشویی‌ها ممکن است پیش از هر کاری حق الزحمه خود را به طور کامل دریافت کنند که این رفتار به دور از هر گونه آیین نامه یا دستورالعملی است. دقت داشته باشید که به هیچ عنوان لوازم خانه خود را به دست افراد سودجو و غیر حرفه‌ای نسپارید و همیشه بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت قالیشویی در ستارخان

این قالیشویی به علت داشتن مجوز رسمی، مطابق با قیمت اعلام شده توسط اتحادیه عمل می‌کند و هیچگونه تخلفی در این زمینه صورت نمی‌گیرد. در قالیشویی‌هایی که دارای مجوز رسمی نمی‌باشند، تخلفات بسیاری صورت می‌گیرد و ممکن است قیمتی فراتر از حد واقعی عنوان کنند. اما قالیشویی در ستارخان که یکی از شعب‌ مجموعه شربت اوغلی میباشد؛ تنها هزینه‌ای مطابق با قیمت اتحادیه دریافت می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش می‌توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت کرده یا اینکه با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

سخن پایانی

قالیشویی در ستارخان یکی از بهترین شعب مرکز و غرب تهران می باشد که شما میتوانید از طریق سایت شربت اوغلی سفارش خود را در قالیشویی این مرکز ثبت کنید. همچنین در این شعبه از قالیشویی شربت اوغلی ، مواد شوینده بسیار با کیفیتی استفاده می‌شود و دارای انواع تجهیزات شستشو نیز می‌باشد. این قالیشویی همچنین کادر مجهزی دارد که در کنار کیفیت تجهیزات بر کیفیت شستشو نیز افزوده می‌شود. پیشنهاد ما این است که پیش از انتخاب یک قالیشویی، حتما از نحوه دسترسی به آن و سایر ویژگی‌هایش اطلاعات کافی را کسب کنید.

درباره قالیشویی ما

قالیشویی و مبلشویی شربت اوغلی بیش از پنجاه سال خدمت گزار شما  هستیم ، و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه میدهیم.

قالیشویی شربت اوغلی برای شستشوی فرشها از ماشین الات تمام اتوماتیک ، خاک گیر صنعتی و ابگیر لوله ای استفاده میکند . 

استفاده از ماشین الات اتوماتیک و خشک کن های به روز دنیا آسیب های احتمالی هنگام شستشو رو تقریبا به صفر رسانده و سرعت عمل بالایی در اعلاء شویی دارد.

پشتیبانی

0

تحویل به موقع

0 %

مشتریان

0 %

تیم متخصص

0

چیزی تا پایان جشنواره تخفیفات شربت اوغلی نمانده است. همین حالا از طریق فرم زیر سفارش خود را ثبت کنید.

ساعت
دقیقه
ثانیه

سوالات متداول در ارتباط با بهترین قالیشویی ستارخان

در قالیشویی ستارخان، قیمت‌ها بر اساس نوع و اندازه فرش یا لوازم خانه، درجه کثیفی، نوع شستشو و سایر عوامل مشخص می‌شوند. همچنین، قالیشویی شربت اوغلی در ستارخان دارای قیمت‌های استانداردی است که توسط اتحادیه قالیشویان تعیین می‌شود و هیچ تخلفی در این زمینه صورت نمی‌گیرد.

زمان مناسب برای شستشوی فرش و لوازم خانه در قالیشویی ستارخان به عواملی مانند درجه کثیفی، استفاده مداوم یا نیمه مداوم، نوع لوازم و توصیه‌های سازندگان بستگی دارد. به طور کلی، توصیه می‌شود هر 6 تا 12 ماه یکبار فرش یا لوازم خانه خود را برای شستشو به قالیشویی ببرید.

شما می‌توانید سفارش خود را در قالیشویی ستارخان از طریق سایت یا با تماس تلفنی با شماره تماس مربوطه ثبت کنید. درخواست شما دریافت شده و تیم قالیشویی با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتر را مشخص کند.